Lider ogrodzeń systemowych

Technologia

Fabryka:

Dystrybuowane na terenie całej Europy ogrodzenia LEGI produkowane są przez firmę LEGIPOL znajdującą się w Wałbrzychu. Fabryka corocznie z około 17 tys. ton stali i 750 ton ocynku produkuje ponad 5 mln paneli ogrodzeniowych. Mając na uwadze dobro i ochronę środowiska wszystkie materiały i surowce wykorzystywane podczas produkcji ogrodzeń są w pełni zgodne z normami i wymogami prawa Unii Europejskiej.

 

Technologie:

Cynkowanie ogniowe. Ogrodzenia zanurzane są w cynku o temperaturze 4500C, wskutek czego końcowy produkt jest trwalszy, a powłoka antykorozyjna dużo dokładniej rozprowadzona. Cynk przenika do struktury materiału, zwiększając jego odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne.

Malowanie proszkowe. Wykorzystuje zasady elektrostatyki. Najpierw nakłada się kolorowy proszek, a następnie rozgrzewa elementy do  wysokiej temperatury. Proszek, który nie osiadł na materiale można zebrać i wykorzystać w kolejnych partiach. Ekologiczność tego rozwiązania polega na nieemitowaniu szkodliwych rozpuszczalników do atmosfery oraz oszczędności wykorzystywanego materiału.

maszyny budowlane materiały budowlane kostka brukowa okna